Masterflame Medie II

1 090,50 €
S DPH

Menovitý výkon 12 kW

Dokonalé spaľovanie
Spoľahlivé trojbodové zatváranie
Dvojplášťové konvekčné kachle
Možnosť ohrevu jedál
Fénový efekt - teplo do niekoľkých minút

Krbové kachle Masterflamme vďaka svojej masívnej konštrukcii zastupujú vysoko kvalitný segment trhu. Rúrkové riešenie spaľovacej komory zaisťuje veľmi nízku rozťažnosť materiálu, vysokú kvalitu a dlhú životnosť celého zariadenia. Rúrky zaručujú maximálne odovzdanie tepla a veľmi rýchle ohriatie vzduchu prúdiaceho v rúrkach. Tento princíp vykurovania zabezpečuje rovnomerné rozdelenie teplého vzduchu nielen po miestnosti, kde stojí pec, ale aj do ďalších miestností.

Použité materiály pochádzajú od najväčších spracovateľov železa, ktorí zaisťujú stále a kvalitné dodávky. Kachle Masterflamme sa môžu tiež pýšiť splnením najprísnejších technických noriem, ktoré určujú najväčšie výrobné krajiny nielen v Európe, a v týchto krajinách sú veľmi žiadané.

Dokonalé spaľovanie
zaisťuje inteligentný prísun primárneho, sekundárneho a terciárneho vzduchu do spaľovacej komory.

Spoľahlivé Trojbodové zatváranie
bezproblémová oblusluha po mnoho rokov je pre nás dôležitá.

Dvojplášťové konvekčné kachle
v spodnej časti nasávajú rúrky studený vzduch, ktorý sa priechodom plášťa veľmi rýchlo ohrieva a je vyfukovaný do miestnosti

Možnosť ohrevu jedál
horná platňa môže slúžiť pre rýchly ohrev jedál.

Fénový efekt - teplo do niekoľkých minút
krbové kachle Masterflamme možné použiť pri vykurovaní obytných a rekreačných objektov. Vďaka rýchlej vykurovacej schopnosti a veľkosti spaľovacej komory sú tiež veľmi obľúbené vo výrobných dielňach, skladoch a iných priemyselných priestoroch. Krbové kachle Masterflamme majú vďaka svojej unikátnej konštrukcii jedinečnú schopnosť rýchlej tvorby tepla a jeho plynulú a rovnomernú distribúciu. Studený vzduch je zospodu nasávaný do trubiek, ktoré tvoria priamo spaľovaciu komoru. Tým dochádza k bezprostrednému ohrevu vzduchu a jeho vyfukovanie späť do miestnosti. Vďaka tomuto "Fénovému efektu" vedia kachle Masterflamme počas veľmi krátkej doby odovzdať veľké množstvo tepla a rovnomerne ho distribuovať do vykurovaných priestorov.

Eko-Air-In zaisťuje centrálny prísun vzduchu pomocou externého nasávania zo zadnej časti kachlí. Kompletný spaľovací proces je riadený len jedným ovládacím prvkom v pravom dolnom rohu krbových kachlí. Systém Eko-Air-In rovnako tak zaisťuje bezpečnosť pred výbuchom plynných častí pomocou plynulého prisávania čerstvého vzduchu. Tento inovatívny prvok zaisťuje vysokú účinnosť, zníženie spotreby paliva až o 40% a najmä šetrnosť k životnému prostrediu. Množstvo popola je minimálna.

HS Flamingo

Tabuľka dát

Výška (mm)
450
Šírka (mm)
360
Hĺbka (mm)
580
Váha (kg)
141
Menovitý výkon celkový (kW)
12
Rozsah celkového výkonu (kW)
8 - 16
Spotreba paliva (kg/hod)
3,5
Účinnosť (%)
79
Priemer dymového hrdla (mm)
150
Dĺžka polien (cm)
46
Palivo
drevo, drevené brikety
Výhrevnosť (m3)
160 - 320
Typ
teplovzdušné - dvojplášťové, konvenčné
Emisie CO (pri13% O2)
0,093
Oplach skla
Áno