Masterflame Piccolo II

1 011,20 €
S DPH

Menovitý výkon 7 kW

Dokonalé spaľovanie
Spoľahlivé trojbodové zatváranie
Dvojplášťové konvekčné kachle
Možnosť ohrevu jedál
Fénový efekt - teplo do niekoľkých minút

Krbové kachle Masterflamme vďaka svojej masívnej konštrukcii zastupujú vysoko kvalitný segment trhu. Rúrkové riešenie spaľovacej komory zaisťuje veľmi nízku rozťažnosť materiálu, vysokú kvalitu a dlhú životnosť celého zariadenia. Rúrky zaručujú maximálne odovzdanie tepla a veľmi rýchle ohriatie vzduchu prúdiaceho v rúrkach. Tento princíp vykurovania zabezpečuje rovnomerné rozdelenie teplého vzduchu nielen po miestnosti, kde stojí pec, ale aj do ďalších miestností.

Použité materiály pochádzajú od najväčších spracovateľov železa, ktorí zaisťujú stále a kvalitné dodávky. Kachle Masterflamme sa môžu tiež pýšiť splnením najprísnejších technických noriem, ktoré určujú najväčšie výrobné krajiny nielen v Európe, a v týchto krajinách sú veľmi žiadané.

Dokonalé spaľovanie
zaisťuje inteligentný prísun primárneho, sekundárneho a terciárneho vzduchu do spaľovacej komory.

Spoľahlivé Trojbodové zatváranie
bezproblémová oblusluha po mnoho rokov je pre nás dôležitá.

Dvojplášťové konvekčné kachle
v spodnej časti nasávajú rúrky studený vzduch, ktorý sa priechodom plášťa veľmi rýchlo ohrieva a je vyfukovaný do miestnosti

Možnosť ohrevu jedál
horná platňa môže slúžiť pre rýchly ohrev jedál.

Fénovýť efekt - teplo do niekoľkých minút
krbové kachle Masterflamme možné použiť pri vykurovaní obytných a rekreačných objektov. Vďaka rýchlej vykurovacej schopnosti a veľkosti spaľovacej komory sú tiež veľmi obľúbené vo výrobných dielňach, skladoch a iných priemyselných priestoroch. Krbové kachle Masterflamme majú vďaka svojej unikátnej konštrukcii jedinečnú schopnosť rýchlej tvorby tepla a jeho plynulú a rovnomernú distribúciu. Studený vzduch je zospodu nasávaný do trubiek, ktoré tvoria priamo spaľovaciu komoru. Tým dochádza k bezprostrednému ohrevu vzduchu a jeho vyfukovanie späť do miestnosti. Vďaka tomuto "Fénovému efektu" vedia kachle Masterflamme počas veľmi krátkej doby odovzdať veľké množstvo tepla a rovnomerne ho distribuovať do vykurovaných priestorov.

Eko-Air-In zaisťuje centrálny prísun vzduchu pomocou externého nasávania zo zadnej časti kachlí. Kompletný spaľovací proces je riadený len jedným ovládacím prvkom v pravom dolnom rohu krbových kachlí. Systém Eko-Air-In rovnako tak zaisťuje bezpečnosť pred výbuchom plynných častí pomocou plynulého prisávania čerstvého vzduchu. Tento inovatívny prvok zaisťuje vysokú účinnosť, zníženie spotreby paliva až o 40% a najmä šetrnosť k životnému prostrediu. Množstvo popola je minimálna.

HS Flamingo

Tabuľka dát

Výška (mm)
450
Šírka (mm)
360
Hĺbka (mm)
570
Váha (kg)
118
Menovitý výkon celkový (kW)
7
Rozsah celkového výkonu (kW)
3 - 11
Prevádzkový ťah (Pa)
12
Spotreba paliva (kg/hod)
2
Účinnosť (%)
79
Priemer dymového hrdla (mm)
150
Dĺžka polien (cm)
42
Palivo
drevo, drevené brikety
Výhrevnosť (m3)
60 - 220
Typ
teplovzdušné - dvojplášťové, konvenčné
Emisie CO (pri13% O2)
0,091
Oplach skla
Áno